Найлегші в світі 3D-окуляри Samsung Silhouette

admin Новинки гаджетів

3D-окуляри Samsung SilhouetteБільшість 3D-окулярів досить незручні і важкі. Далеко не кожен із задоволенням просидить у них близько двох годин, зосередившись лише на картинці і сюжеті кінострічки. Компанія Samsung і виробник окулярів Silhouette Eyewear об'єднали зусилля, щоб створити очки, які не будуть відволікати глядача від дійства не екрані.

Silhouette відома як виробник окулярів без оправи. Нова модель SSG-3700CR, вперше представлена на CES 2011, не є винятком. У ній немає болтів і петель, що додає дизайну очок витонченість і, найголовніше, знижує їх вагу.

Активний оптичний затвор оокулярів прискорює прийом сигналу, а також підвищує контрастність зображення, завдяки чому зображення стає більш яскравим і чітким. Окуляри підключаються до джерела зображення через Bluetooth.(Також зверніть увагу на екологічно чисту мишу M440)

SSG-3700CR важить всього 27 грамів. Для людей, які носять звичайні окуляри, виробники збираються випустити спеціальну модель. Очікується, що окуляри Samsung Silhouette надійдуть у продаж у березні 2011 року, проте їх ціна поки невідома.

Вконтакте
Pinterest