Оригінальний бюджетний аналог Parrot AR.Drone

admin Новинки гаджетів

Оригінальний бюджетний аналог Parrot AR.DroneДистанційно керовані моделі квадролетів стають все більш і більш популярними як серед споживачів, так і в колах ентузіастів DIY. Тим, хто хотів би обзавестися моделлю трьох або чотиримоторного літаючого апарату, але не готовий витратити на це задоволення близько 300 доларів, напевно буде цікаво дізнатися про нещодавній проект Майка Есті (Mike Estee).

По суті, мова йде про проект саморобного літального апарату, конструкція якого зведена до спартанського мінімуму. Щоб заощадити на матеріалах в новинці навіть не передбачений алюмінієвий або пластиковий корпус, що здавалося б, є незамінним атрибутом подібних пристосувань.

Замість легкого металу або міцного пластику в рамках проекту планується використання каркаса з картону - передбачається, що при правильній збірці така конструкція здатна витримати навіть кілька зіткнень або жорстких приземлень. До того ж, картон вважається набагато більш «зеленим» матеріалом і застосовувати його в різноманітних дрібничках (якими, по суті, і є нові гаджети), набагато доцільніше з екологічної точки зору.

На сайті Майка Ести є повна інструкція, що дозволяє зібрати власний тримоторний апарат. Також автор проекту буде радий пропозиціям про внесення в конструкцію поправок і модифікацій, так що настійно рекомендуємо англомовним інженерам і просто технічно підкованим читачам ознайомитися з даними матеріалами.

Вконтакте
Pinterest