Перевірити свої гени можна буде всього за $ 100

admin Новинки гаджетів

Перевірити свої гени можна буде всього за $ 100У цій новині мова піде не зовсім про гаджет. Швидше - про можливість, яку надають нам нові технології. І суть новини полягає в тому, що портал 23andMe знизив ціну свого набору для картування геному людини з $ 300 до $ 100.

Портал 23andMe представляє однойменну приватну компанію і надає послуги по прочитанню індивідуальних геномів людей. Тобто, замовивши набір і відіславши назад зразок своєї слини, ви отримаєте доступ до аналізу своєї ДНК на основі актуальних наукових даних. Серед безпосередніх результатів - пошук родичів (що вже брали участь в цій же програмі) або попередження про ймовірність розвитку певних захворювань.

З одного боку - проект дуже привабливий, так як дає вам можливість дізнатися про себе набагато більше, ніж ви вже знаєте. З іншого - а раптом виявиться, що через 20 років вас чекає розвиток хвороби Паркінсона? Або виявиться більша ймовірність розвитку хвороби Альцгеймера? Далеко не кожен зважиться дізнатися про себе подібне.

Як би там не було, а нові технології продовжують полегшувати доступ до генетичної інформації, і якщо ціна в $ 300 ще могла здаватися надто високою за відповіді на безліч ще не заданих запитань, то новий цінник $ 100 вже безумовно викликає інтерес. Якщо вас зацікавила ідея дізнатися про себе більше, то подробиці можна прочитати на сайті 23andMe.

Вконтакте
Pinterest