Personal Energy Orb допоможе позбутися від комп'ютерної залежності

admin Новинки гаджетів

Personal Energy Orb допоможе позбутися від комп'ютерної залежностіСтуденти Мюнхенського університету Янко Хоффман і Фабіан Паммер створили новий гаджет, який, як вони сподіваються, допоможе людям стати здоровішими. Багато хто з нас сидять годинами перед комп'ютером, причому найчастіше не для роботи, що зовсім не сприяє здоров'ю.

Якщо ж ви вирішили змінити життя на краще і проводити менше часу перед монітором, але вам важко це зробити самостійно, то «особиста енергетична куля» як раз для вас. Personal Energy Orb (PEO) побудований на основі обчислювальної платформи Arduino і визначає, скільки часу користувач провів за іграми або в Інтернеті.

Творці гаджета оперують поняттям «віртуальний енергетичний рівень», під яким вони мають на увазі співвідношення кількості часу, проведеного перед комп'ютером, і здоровою фізичною активностю. Якщо цей рівень знижується, пристрій починає світитися червоним, і з часом колір стає все більш насиченим.

Крім того, PEO здатний поступово змінювати дозвіл миші до мінімального показника, що не тільки здатне викликати роздратування, але і дати користувачеві зрозуміти, що пора хоча б розім'ятися. Кулю можна зарядити, прикріпивши її до велосипеда і відправившись на прогулянку. Загалом, цікавий пристрій, шкода тільки, невідомо про перспективи його впровадження.

Вконтакте
Pinterest