Пікопроектор/акумулятор для iPhone 5 від Aiptek

admin Новинки гаджетів

Пікопроектор/акумулятор для iPhone 5 від AiptekНімецька компанія Aiptek, що спеціалізується на випуску продукції для цифрової обробки зображень, на IFA 2013 представила новий пікопроектор Mobile Cinema i55. Він схожий на попередні пристрої цієї компанії, але забезпечений кількома новими функціями. Зокрема, в ньому є роз'єм Lightning для підключення до iPhone 5.

Гаджет дозволяє транслювати картинку з діагоналлю до 60 дюймів і роздільною здатністю 640х480 пікселів. Крім цього він може виступати в ролі додаткового акумулятора. Його ємності ( 3 А-год ), крім функції проекції вистачить для повної зарядки батареї смартфона. За словами виробника, пікопроектор в 2 рази яскравіше в порівнянні з подібними пристроями, представленими на ринку.

Хоча пристрій розроблено для iPhone 5, в наявності є і HDMI - вхід. Mobile Cinema i55 також буде працювати з iPad mini, iPad 4 і гаджетами з 30- піновим коннектором через перехідник. Інші технічні характеристики містять яскравість 50 люмен, вбудований динамік, ручний фокус, порти USB і microUSB для зарядки гаджетів без Lightning, а також 2 години роботи в якості проектора.

Незабаром Mobile Cinema i55 з'явиться у продажу в Європі за ціною 220 фунтів стерлінгів ( 260 євро).

Вконтакте
Pinterest