Кишеньковий роутер

admin Новинки гаджетів

Planex MKZ-RP150NЯкщо у вас є необхідність в оперативному розгортанні бездротових мереж у різних місцях на не дуже тривалий період часу, то відмінним помічником у цьому стане мініатюрний бездротової роутер MKZ-RP150N від японської компанії Planex.

Це пристрій відрізняється дуже компактними розмірами (42х15х55, 2 мм), а важить всього 27 грамів, так що його завжди можна носити з собою прямо в кишені.

Незважаючи на габарити, гаджет може використовуватися в якості повноцінного бездротового роутера або точки доступу.(Оригінальний пристрій для запису телефонних розмов Mynah)

Planex MKZ-RP150N підтримує бездротову технологію Wi-Fi стандартів 802.11 b/g/n і забезпечує базові DNS-сервіси, включаючи DynDNS і CyberGate. Крім Wi-Fi є ще й додатковий порт Ethernet. Все це дозволяє дуже швидко створити комп'ютерну мережу буквально «на ходу»

Ціна такого кишенькового роутера в Японії становить 3500 ієн, що приблизно дорівнює 41 долару США. Про продажі пристрою для налаштування мережі за межами цієї країни поки нічого невідомо.

Вконтакте
Pinterest