Плаваючі Bluetooth-динаміки Exoxgear Ecoxbt

admin Новинки гаджетів

Плаваючі Bluetooth-динаміки Exoxgear EcoxbtЛіто наближається до кінця, а разом з ним і пора пляжів, басейнів, аквапарків та інших водних розваг. На цьому тлі здається дивним той факт, що ця новинка з'являється в полі зору саме зараз: приводів витрачати гроші на такий продукт у потенційних покупців все менше і менше з кожним днем. Напевно, єдиним винятком їх цієї тенденції стануть люди, які ось уже довгий час хочуть обзавестися динаміки, що дозволяють слухати музику у ванній.

Як би там не було, Exoxgear Ecoxbt можуть виявитися прекрасним придбанням на залишок літа і оксамитовий сезон.

Найбільш примітною якістю нових динаміків є здатність утримуватися на плаву і, при цьому, продовжувати функціонувати. При цьому, завдяки використанню бездротового каналу зв'язку (Bluetooth) новинки зберігають працездатність навіть в парі зі звичайним смартфоном, медіаплеєром або планшетником - лише б ці пристрої залишалися подалі від води.

Габарити нового гаджету складають 10,2 х 22,9 х 7,1 сантиметра, а вага - 680 грамів. Exoxgear Ecoxbt укомплектовані 2-дюймовими динаміками і отримують живлення від батарей ємністю 1800 мА / ч, здатних протриматися до 10 годин на одному заряді.

Вартість плавучих динаміків становить 108 доларів.

Вконтакте
Pinterest