Погодостійкий гучномовець АМ-1 від Bowers & Wilkins

admin Новинки гаджетів

Погодостійкий гучномовець АМ-1 від Bowers & WilkinsКомпанія Bowers & Wilkins представила новий надійний погодостійкий гучномовець АМ-1. Його особливістю заявлено високу якість звучання - властивість, яка нечасто притаманне подібним пристроям. Як сказано в прес-релізі, гучномовець не псується через дощ, сніг або бурю.

Крім високоякісного звучання і стійкості до різних погодних умов, АМ-1 властива і багатофункціональність. Динамік можна встановити як на вулиці, так і в приміщенні. Він повертається на 110 градусів як в альбомній, так і в портретній орієнтації.

Завдяки нетрадиційному влаштуванню гучномовця (головка басів розташована над високочастотною), оптимальне поширення звуку досягається при установці на значній висоті. АМ-1 також відрізняється простою установкою. Привабливості динаміку додає і той факт, що він практично непомітний.

Міцний нержавіючий корпус також захищає пристрій від пилу, вологи та ультрафіолетових випромінювань. Гучномовець пройшов випробування в камері з розпиленням сольового розчину, а також перевірявся вплив ультрафіолету. Таким чином, виробник гарантує, що колір корпусу з часом не зміниться, і близькість моря також не вплине на роботу.

Bowers & Wilkins АМ-1 буде представлений у світло-сірому та чорному кольорах. Він з'явиться у продажу в березні за ціною 300 доларів.

Вконтакте
Pinterest