Покриті найчистішим золотом iPad 3 ось-ось надійдуть у продаж

admin Новинки гаджетів

Покриті найчистішим золотом iPad 3 ось-ось надійдуть у продажЧерез 6 днів після виходу в продаж iPad 3 британська ювелірна компанія Gold & Co. повідомила про готовність запропонувати клієнтам планшетники з корпусом, покритим золотом найвищої проби. Тепер стало відомо, що з дня на день їх можна буде придбати в деяких магазинах Дубая, Лондона і Гонконгу.

Комп'ютер був представлений на спеціальному заході в Dubai Mall, після якого почався прийом попередніх замовлень. Будь-який бажаючий може обзавестися планшетником з об'ємом пам'яті 64 гігабайти і 4G-модулем за 5499 доларів. Правда, для цього доведеться злітати в один із бутиків самостійно - онлайн-магазин Gold & Co. знаходиться в розробці.

Крім iPad 3, ювеліри пропонують iPad 2, а також смартфони iPhone 4S, BlackBerry 9780 і ​​9900 з «золотими» корпусами. Про всю лінійку можна дізнатися на офіційному сайті.

І ще трохи про iPad 3. Онлайн-казино RoxyPalace недавно провело опитування відвідувачів, згідно з яким 11% холостяків зізналися, що воліли б купити новий планшетник Apple, ніж витратити розмірну суму на те, щоб зав'язати романтичні відносини. 3% опитаних із задоволенням би розірвали стосунки, якщо б їм за це подарували новий iPad.

Вконтакте
Pinterest