Портативна ігрова консоль на Android для дітей

admin Новинки гаджетів

Портативна ігрова консоль на Android тільки дітейБільшість популярних сучасних гаджетів призначені для користувачів різних вікових категорій. У цьому, найімовірніше, і криється причина відсутності достатнього батьківського контролю. Тому батьки не завжди можуть дати свій смартфон дітям пограти.

Американський старт-ап PlayMG працює над консоллю під назвою MG, яка, за їх задумом, призначена спеціально для дітей. Це досить простий пристрій під управлінням ОС Android з попередньо завантаженими іграми. Розробники вважають, що відсутність браузера і навіть камери зробить гаджет як не можна більш відповідним.

Основою консолі стане процесор Cortex A5 з тактовою частотою 1 гігагерц. Її також забезпечать 4-дюймовим дисплеєм, гігабайтом оперативної пам'яті та флеш-накопичувачем на 4 гігабайти. Цей обсяг можна розширити за рахунок карт пам'яті. Ще в наявності будуть ряд датчиків і акселерометр, необхідні для сучасних ігор, а також Wi-Fi-радіо.

PlayMG намір випустити консоль до католицьких різдвяних свят. Є сторінка на Kickstarter, де заявлена ціль в 950 тисяч доларів. Природно, таку суму розробники не зберуть, однак ті, хто підтримали проект, зможуть придбати пристрій за 99 доларів. Для решти вартість MG складе 170 доларів.

Вконтакте
Pinterest