Портативні універсальні зарядні пристрої

admin Новинки гаджетів

Портативні універсальні зарядні пристрої

Портативні універсальні зарядні пристрої. З проблемою не вчасно розряджаючихся акумуляторів в телефонах, плеєрах і інших гаджетах стикалися всі без винятку користувачі мобільних пристроїв. Тому нова лінійка портативних зарядних пристроїв від компанії Mophie напевно викличе інтерес у багатьох, тим більше що представлені в ній девайси здатні задовольнити найрізноманітніші смаки.

Лінійка включає в себе три моделі портативних універсальних зарядних пристроїв. Мініатюрний зарядний пристрій Reserve має ємність 700 мА/год, а компактні розміри дозволяють використовувати його в якості брелка для зв'язки ключів. Більша модель Boost з ємністю 2000 мА/год має 30-піновий коннектор для зарядки пристроїв від Apple, а також порт microUSB, підтримує «прискорений» режим зарядки зі струмом силою 1 А.

Що стосується самого великого пристрої з серії, який називається Powerstation, то він призначений для зарядки самого широкого спектру пристроїв: як iPod, iPhone, iPad, так і будь-яких інших гаджетів, які підтримують зарядку через порт USB, з струмом 500 мА, 1 А або 2,1 А. Powerstation також підтримує можливість підзарядки вбудованого акумулятора в процесі роботи.

Новинки мають з'явитися у продажу з 30 вересня, а ціна їх складе 35, 50 і 80 доларів за моделі Reserve, Boost і Powerstation відповідно.

Вконтакте
Pinterest