PowerPot - казанок, що заряджає гаджети

admin Новинки гаджетів

PowerPot - казанок, що заряджає гаджетиТермоелектричні матеріали - це досить перспективне альтернативне джерело енергії, що дозволяє отримувати струм з різниці температур. Приміром, з термоелектричної тканини можна було б робити куртки, заряджаючи гаджети за рахунок різниці між прохолодною зовнішньою і теплою внутрішньою стороною одягу. До того ж, існують концепти термоелектричних вихлопних труб, що живлять бортову електроніку автомобілів. Сьогодні ж мова піде про термоелектричні казанки, що дозволяють поповнювати заряд портативних пристроїв.

Новинка, що отримала назву PowerPot, доступна в двох розмірах: маленькому похідному PowerPot V і великому домашньому PowerPot X. Новинка зроблена з термоелектричного матеріалу, що дозволяє отримувати струм за рахунок теплової різниці між нагрітим дном і менш нагрітою верхньою частиною. Вироблений струм подається на батарею гаджета по вогнестійкому USB-кабелю. Новинка також оснащена водостійким світлодіодним індикатором, сигналізуючим про те, що електрика почала вироблятися.

Похідна модель підходить для одночасної підзарядки двох невеликих пристроїв: плеєра, смартфона, ліхтарика або чого-небудь подібного. У свою чергу, більша PowerPot X здатна підтримувати роботу планшетника. До того ж, в перспективі розробка найбільш великої моделі - PowerPot XV, яка змогла б живити систему освітлення в невеликому приміщенні.

PowerPot - це проект Kickstarter. За внесок в 125 доларів будь-який бажаючий отримує право на попереднє замовлення PowerPot V. Замовити PowerPot X можна за 199 доларів.

Вконтакте
Pinterest