PowerSkin PoP'n - додаткова енергія для смартфонів

admin Новинки гаджетів

PowerSkin PoP'n - додаткова енергія для смартфонівЯкщо намагатися дивитися на речі більш-менш об'єктивно, доведеться визнати: у поєднанні з переважною більшістю кейсів-зарядок смартфони стають занадто громіздкими. З цієї причини володарі подібних девайсів нерідко намагаються використовувати їх тільки в міру необ'одімості, а це далеко не завжди зручно, адже надягати таку оболонку на смартфон буває вкрай непросто.

У цьому-то і полягає сильна сторона PowerSkin PoP'n: новинка прикріплюється до гаджету за допомогою кількох присосок, в результаті чого її зручно фіксувати і знімати. Таким чином, більшу частину часу гаджет буде просту лежати в сумці або рюкзаку, не спотворюючи зовнішніх обрисів смартфона і не надаючи йому зайвої товщини і ваги.

Новинка випускається в двох версіях: з портом Lightning і micro USB. У той час як перший варіант призначається для iPhone 5 (і, за великим рахунком, ще пари іГаджетів), другий підійде для чималого числа Android-пристроїв. Товщина корпусу PowerSkin PoP'n становить 10 мм. Ємність батареї, якої обладнана новинка, дорівнює 2000 мА/год, чого повинно вистачити, щоб продовжити час розмов на iPhone на 70%. Продукт пропонується в чорному і білому кольорі. До того ж, у найближчому майбутньому планується випуск червоної і рожевої версії. Ціна Lightning-версії PowerSkin PoP'n складає 80 доларів, у той час як модель з micro USB обіцяє обійтися на 10 доларів дешевше.

Вконтакте
Pinterest