Принтер для SMS

admin Новинки гаджетів

Принтер для SMSУ вас коли-небудь виникала необхідність роздруковувати вхідні SMS? Якщо ні, то такий гаджет, як SMS Printer, вам навряд чи знадобиться, адже основними його функціями як раз і є прийом і подальший друк коротких текстових повідомлень.

На даний момент SMS Printer доступний у двох версіях - Compact і Maestro. Перша з них являє собою компактне (розміри 149х104х69 мм при вазі 385 г) пристрій, що виконує одну лише функцію друку прийнятих SMS. Що стосується Maestro, то ця модель більше (розміри 249х125х120 мм, вага 539 г), має більш міцний корпус і дозволяє відправляти повідомлення з підтвердженням прийому. Обидва гаджета можуть харчуватися як від електричної мережі, так і від автомобільного прикурювача, а для роботи їм потрібно SIM-карта GSM-оператора, що працює на частотах 850, 900, 1800 або 1900 МГц. Незабаром очікується випуск ще однієї моделі - Professional, що має більш просунуті функції.(Також ви можете переглянути ще одну цікаву статтю про унікальний гаджет - нові 3D-окуляри).

На перший погляд принтер для SMS здається не дуже вдалою ідеєю, але якщо замислитися, то у сфері послуг йому можна знайти безліч різних застосувань, наприклад замовлення таксі або столика в ресторані, запис на прийом до лікаря і так далі. До того ж цей гаджет може стати способом спілкування з людьми похилого віку, які з звичайним мобільним телефоном не справляються.

Отримати більш детальну інформацію про SMS-принтер можна на сайті виробника, там же можна і замовити це пристрій, однак ціна гаджета не повідомляється

Вконтакте
Pinterest