3D-принтер Pirate3D Buccaneer за 347 доларів

admin Новинки гаджетів

3D-принтер Pirate3D Buccaneer за 347 доларівНа сайті Kickstarter закінчився збір коштів на принтер Pirate3D Buccaneer. Творці пристрою, яке цілком може претендувати на роль першого народного 3D-принтера, перевиконали мету більш ніж у 14 разів.

Те, що останнім часом принтери для тривимірної друку однозначно стали більш доступними, відомо всім, хто цікавиться технологічними новинками. Проте, між поняттями більш доступний і доступний як і раніше залишається прірва. І її, можливо, дозволить подолати 3D-принтер від сінгапурського стартапу.

Якщо, мабуть, найпопулярніший принтер Makerbot Replicator 2.0 коштує 2200 доларів, то Pirate3D Buccaneer буде коштувати всього 347 доларів. Пристрій призначений для споживчого ринку і має бібліотеку об'єктів, доступних через веб-інтерфейс. Бібліотека призначена для користувачів, не знайомих з автоматизованим проектуванням.

Творці 3D-принтера настільки впевнені в успіху, що, за словами спів-засновника Pirate3D Роджера Чанга, в найближчі півроку з'явиться підробка Buccaneer. Вижити з урахуванням нечесної конкуренції фірма сподівається за рахунок програмного забезпечення. Передбачається, що до бібліотеки будуть змушені підключатися виробники подібних принтерів, за рахунок чого Pirate3D будуть на крок попереду.

На Kickstarter замовили більш 3000 пристроїв і зараз йде пошук виробника. Принтери будуть зроблені на китайських фабриках сінгапурських компаній. Перший робочий прототип з'явиться в грудні, а продаж почнеться в лютому наступного року.

Вконтакте
Pinterest