Проект Android Silver може бути припинений, не розпочавшись

admin Новинки гаджетів

Проект Android Silver може бути припинений, не розпочавшисьУ квітні з'явилася низка повідомлень про те, що компанія Google має намір змінити концепцію випуску мобільних гаджетів. Її результатом нібито мав стати відмова від пристроїв Nexus на користь сімейства Android Silver. Воно повинно було включати гаджети преміум-класу зі стоковим програмним забезпеченням і більш широкими каналами дистрибуції, в тому числі і через значну кількість мобільних операторів. Повідомлялося навіть, що Інтернет-гігант тільки на перехідному етапі може витратити мільярд доларів.

Тепер з великою часткою ймовірності може виявитися, що ініціатива згорнута, по суті, навіть не розпочавшись. Google продовжить випускати гаджети Nexus під своїм брендом, а яка-небудь робота над концепцією Android Silver припинена. Справа в тому, що чи не єдиним її натхненником був Нікеш Арора, який покинув свій пост в компанії ще в липні, повідомляє ряд джерел з посиланням на The Information.

Більш того, до проекту досить скептично ставилися майже всі - від керівництва Google до ОЕМ-компаній і мобільних операторів. Таким чином, майбутнє гаджетів під брендом Google, принаймні, найближчим, пов'язане з сімейством Nexus. Також повідомляється, що Google і Motorola готують новий планшетофон до виходу мобільної операційної системи Android L.

Вконтакте
Pinterest