Prynt - захисний чохол з принтером для смартфона

admin Новинки гаджетів

Prynt - захисний чохол з принтером для смартфонаЧохли для смартфонів досить давно перестали бути тільки засобом захисту. Їх функції значно розширилися за рахунок додавання акумуляторів, фотооб'єктивів, сенсорних панелей і т.д. і т.п. Стартап Prynt запропонував нову ідею - об'єднати в однойменному вирішенні чохол з принтером.

За допомогою Prynt можна перетворити смартфон в такий собі міні-Polaroid. Знімок відсилається на принтер через Bluetooth, який друкує його, нагріваючи папір з нанесеним на неї чорнилом. У комерційній версії для підключення не потрібен буде навіть Bluetooth.

На даний момент прототип гаджета друкує фотографію приблизно за 50 секунд, і за раз можна надрукувати тільки одне фото (у відсіку принтера поміщається лише один аркуш паперу). Творці чохла мають намір зробити так, щоб на друк фотографії витрачалося не більше півхвилини, а за раз у відсік для фотопаперу можна було заправляти 10-30 листків.

Незабаром Prynt збирається почати кампанію збору коштів на Kickstarter. За словами глави стартапу, чохол обійдеться в 99 доларів і буде сумісний з флагманськими смартфонами з діагоналлю екрана від 4 до 5 дюймів. Також йде робота над створенням перехідника, який дасть можливість використовувати чохол з планшетофонами типу Galaxy Note і iPhone 6 +.

Крім того, наявність прихованих пікселів та інші способи захисту не дозволять копіювати зроблені фотографії без дозволу.

Вконтакте
Pinterest