Радіокерована машинка-квадроліт від Witold Mielniczek

admin Новинки гаджетів

Радіокерована машинка-квадроліт від Witold MielniczekУ багатьох з нас до цих пір живуть діти, яким подобаються високотехнологічні іграшки: такі, як, наприклад, радіокеровані машинки і вертольоти. Сьогоднішня новинка - це прототип, який об'єднує в собі здатність пересування по землі і повітрю. Оригінальна модель, що одержала вкрай лаконічну назву B, була створена британським дизайнером Witold Mielniczek.

Радіокерована модель оснащена приводом на задні колеса. При цьому їх кріплення не центрально-осьове - замість цього рушійний елемент вступає в контакт з внутрішньою поверхнею обода. Простір, що звільнився в центрі коліс дозволив розмістити в них 7-дюймові пропелери, внаслідок чого B здатна практично миттєво перемикатися між наземним і повітряним режимом пересування.

Новинка поміщена в легкий і міцний полікарбонатний корпус, а гнучкий полімерний матеріал, з якого виготовлені колеса і гвинти, забезпечує необхідну для різких приземлень ударостійкість. Енергія, що що потрібна для роботи, поставляється 11-вольтовим іонно-літієвим акумулятором, ресурсу якого повинно вистачити на 15 хвилин переміщення.

На борту моделі є камера на 720р, що записує відзнятий матеріал на microSD-карту. У майбутньому плануються деякі удосконалення існуючого прототипу, в числі яких згадується водонепроникність, здатність прикріплюватися до стін за допомогою присосок, а також додаток для смартфона. У більш далекій перспективі можливо також створення за таким же принципом повнорозмірного транспортного засобу. На даний момент проект збирає фінансування на Kickstarter. Вартість однієї моделі В становить 605 доларів.

Вконтакте
Pinterest