Радіокерований літаючий дракон

admin Новинки гаджетів

Радіокерований літаючий драконЧасом саморобна техніка виявляється набагато більш вражаючою, ніж екземпляр серійного виробництва. Звичайно, на відміну від масових продуктів, DIY-пристрої практично ніколи не можна купити (а якщо і можна, то за нечуваними цінами), але, зате, про них завжди приємно дізнаватися. Сьогоднішньою новиною з області DIY стане радіокерована модель дракона, який вміє не тільки літати, а й вивергати полум'я.

Автором цієї, воістину, оригінальної розробки є якийсь Рик Хемел (Rick Hamel). Що ж до імені самого дракона, то воно звучить нехитро, але, втім, цілком красномовно - Mythical Beast. Довжина міфічного чудовиська, від кінчика носа до кінчика хвоста, становить приблизно 213 сантиметрів.

На фото у дракона немає крил, але, насправді, вони є, а їх розмах досягає 274 сантиметрів. У польоті гаджет більше схожий на винищувач часів другої світової, ніж на фентезійного летючого ящера. Втім, менш вражаючою від цього вона не стає.

Крім уміння літати дракон також вміє дихати полум'ям, а точніше - палаючим пропаном. Новинка вже встигла заслужити приз Best of Show на конкурсі Weak Signal в Толедо.

Вконтакте
Pinterest