Робот-масажист WheeMe

admin Новинки гаджетів

Робот WheeMeРізними високотехнологічними новинками для масажу в наш час важко кого-небудь здивувати; зокрема, думаю, всі ми мали можливість бачити масажні крісла різних виробників.Звичайно, подібні пристосування чудово справляються зі своїм завданням, але, в той же час, не можна не відзначити, що вони занадто громіздкі і до того ж, занадто дорогі.

Саме ці недоліки крісел-масажерів підкреслюють переваги робота WheeMe, запропонованого компанією Dreambots - це маля вже точно не стане тягарем ні для вашої кімнати, ні для вашого гаманця.(перегляньте статтю про Глушилку Cigarette Packet Cell Phone Jammer)

Обережно пересуваючись по спині або живота свого власника зі швидкістю приблизно 4,5 сантиметра на секунду, робот-масажист делікатно масажує його шкіру і м'язи за допомогою спеціальних коліщаток з гумовими насадками. Очевидно, з огляду на принципу його дії, WheeMe не можна використовувати для масажу шиї або ніг, але, в принципі, для цього існує безліч інших девайсів.

Розміри робота складають 9,9 х 8,9 х 5,8 сантиметра, а для його роботи необхідні три батарейки типу AA. Що ж стосується вартості новинки, то вона становить всього 49 доларів. Надходження WheeMe в продаж варто очікувати весною 2011 року.

Вконтакте
Pinterest