Робот-пилосос LG

admin Новинки гаджетів

Робот-пилосос LGЗовсім недавно роботи-пилососи здавалися якоюсь дивиною, але зараз вони поступово входять в ужиток. Асортимент постійно поповнюється, і в покупців уже є досить непоганий вибір.

Компанія LG представила новий робот-пилосос VR6172LVM RoboKing. Зовні цей маленький круглий робот схожий на інші подібні пилососи. Однак, на відміну від інших, він має спеціальну функцію самодіагностики.

RoboKing запускає програму діагностики 14 компонентів і потім повідомляє результат. Крім того, він досить компактний і тихий (гучність роботи не перевищить 48 децибел). Крім автоматичного режиму, управляти пилососом можна буде і вручну за допомогою дистанційного управління. Він має систему розпізнавання сходинок і датчики реагування на можливі перепони.

Робот цілком здатний впоратися з брудними килимами, і він зможе самостійно заряджати розрядившийся акумулятор. Для відображення основної інформації призначений LED-дисплей. Дата виходу пилососа LG RoboKing в продаж поки невідома, але першою країною, в якій він з'явиться, стане Південна Корея. Тут він коштуватиме близько 730 доларів.

Вконтакте
Pinterest