Roombot - робот-меблі майбутнього

admin Новинки гаджетів

Roombot - робот-меблі майбутньогоЧерез 15-20 років проблема того, як обставити квартиру, може відпасти сама собою. Цілком можливо, що меблі будуть збиратися самостійно, самі ставати в найбільш підходяще місце і самі переставлятися. Принаймні, так вважають творці роботичних меблів Roombot.

Інженери Федеральної політехнічної школи в Лозанні розробили Roombot, в першу чергу, для літніх людей та осіб з фізичними обмеженнями. Тим не менш, машину вони називають «меблями майбутнього», оскільки впевнені в тому, що розробка отримає продовження.

По суті, Roombot - це трансформер з пристібними і відстібними модулями. Він здатний перетворюватися в стільці, крісла, дивани і столи. При цьому машина може не тільки ставати меблями, але і рухати іншу меблі.

Проект, хоч і є поки прототипом, незабаром стане частиною життя людей, для яких він призначений, завдяки гранту, який отримали вчені. Роботичних меблі зможе взаємодіяти з людьми, допомагати вставати і переміщатися, стежити за їх здоров'ям, управлятися з різними предметами і багато іншого.

Вконтакте
Pinterest