Розумна запальничка Quitbit допоможе кинути палити

admin Новинки гаджетів

Розумна запальничка Quitbit допоможе кинути палитиБагато хто з нас намагалися почати нове життя, хоча б позбувшись від шкідливих звичок. Напевно багатьом не вдалося. Одна з найбільш шкідливих звичок - куріння. Найчастіше одного лише зусилля волі виявляється недостатньо, щоб кинути палити.

Засновники стартапу Quitbit теж хотіли відмовитися від цієї звички. За їх словами, одна з найбільш важливих умов, чим би ви не займалися для здоров'я, - це відстеження змін. Вони почали шукати способи відстежувати і послабити свою шкідливу звичку, однак виявилося, що всі існуючі програми спрямовані на сприяння правильній поведінці, а не проти шкідливих дій.

Тоді вони вирішили піти своїм шляхом. Запальничка Quitbit - це пристрій, який фіксує кількість викурених сигарет на день і час, який проходить без сигарети. Додаток для iPhone і Android, смартфонів дозволяє відстежувати дані протягом тривалого часу. Вона також дає можливість встановлювати цілі, ділитися успіхами з онлайн-спільнотою, а також порахувати, скільки грошей було витрачено і скільки - зекономлено.

Крім того, якщо у курця не вистачає сили волі пропустити перекур, то і в цьому гаджет допоможе. Можна встановити таймер на ту кількість часу, скільки потрібно протриматися, і запальничка не спрацює, поки часом не вийде. Гаджет повністю електричний, а для прикурювання використовується нагрівальний елемент. Заряду акумулятора вистачить на тиждень роботи.

Зрозуміло, всі ці заходи - скоріше додаткова мотивація, адже при великому бажанні завжди можна знайти і сигарету, і вогонь. Однак якщо людина твердо вирішила кинути палити, така допомога цілком може виявитися відчутною. За першу добу проект зібрав на Kickstarter 7000 доларів з необхідних 50 тисяч. Гаджет з'явиться у продажу в грудні і коштуватиме 149 доларів.

Вконтакте
Pinterest