Розумний дезодорант ClickStick

admin Новинки гаджетів

Розумний дезодорант ClickStickТехнології займають в нашому житті настільки важливе місце, що в недалекому майбутньому вони навіть будуть допомагати стежити за особистою гігієною. На Kickstarter представлений проект електричного аплікатора, який нагадає про необхідність скористатися дезодорантом, і дасть можливість зробити це з максимальною точністю.

Електроніка дозволяє використовувати стільки дезодоранту, скільки потрібно, одним натисканням кнопки. Багаторазове використання дозволяє наповнювати ємність яким завгодно дезодорантом або антиперспирантом - від запропонованого виробником ClickStick до свого улюбленого.

Мобільний додаток відстежує, скільки потрібно дезодоранту залежно від щоденної активності, а також легко дозволяє замовляти новий наповнювач. Додаток підкаже, коли дезодорант добігає кінця, і нагадає користувачу скористатися ClickStick, якщо він забуде.

Аплікатор забезпечений різнокольоровим LED-підсвічуванням, також для більш консервативних користувачів є варіант з хромованим корпусом. Дезодорант з'явиться в травні наступного року за ціною 26 доларів (40 доларів в хромованому корпусі). За два дні зібрано більше 18 тисяч доларів з 55-ти необхідних.

Вконтакте
Pinterest