Розумний килимок SmartMat

admin Новинки гаджетів

Розумний килимок SmartMatЯкщо існують смарт-дзвінки, смарт-замки та дверні смарт-ручки, то чому б і не бути смарт-килимку? Доктор Ендрю Кларк з Клемсонского університету ( США ) заснував стартап і створив розумний килимок з нехитрою назвою SmartMat

Пристрій розташовується під звичайним дверним килимком і виконує функції датчика тиску, а також підключається до Wi-Fi-мережі, щоб задіялися різні функції, коли на нього хтось наступає.

Маючи розмір 46х69 см, SmartMat створений з чутливою до натиснень пластикової плівки, вміщеній між двома шарами з електропровідного полімеру. Останні, в свою чергу, знаходяться в запечатаній водонепроникній обгортці. Збір і передача даних здійснюється за допомогою вбудованого мікроконтролера з можливістю підключення до Wi-Fi-мережі.

Після підключення до домашньої бездротової мережі килимок починає збирати і надсилати дані на хмарний сервер. На підставі цієї інформації і виробляються різні дії - зокрема, відправка електронних листів і попереджень через SMS. Налаштування різних параметрів SmartMat здійснюється за допомогою веб-браузера через мобільний гаджет або настільний комп'ютер.

На відміну від багатьох звичайних сенсорних датчиків, який здатні розрізняти тільки наявність/відсутність тиску, SmartMat може визначати приблизну масу і скільки часу людина, тварина або предмет знаходяться на килимку. Таким чином, можна отримувати різні повідомлення: дізнатися, що хтось прийшов і пішов, щось принесли і залишили або домашня тварина сидить під дверима і чекає, щоб її впустили.

Крім того, за допомогою килимка можна управляти підключеною до Wi -Fi системою освітлення, веб-камерами, включати і відключати телевізор, якщо покласти килимок під диванну подушку, і т.д. Передбачається, що від одного заряду акумулятора SmartMat пропрацює 3 доби в активному режимі і два місяці - в економному режимі.

Кларк хоче зібрати гроші на Kickstarter - Бекер пообіцяли вже 2000 доларів з 15 тисяч, які потрібні для випуску SmartMat. Якщо все вийде, розумний килимок надійде в продаж у серпні за ціною 99 доларів.

Вконтакте
Pinterest