Розумний тостер попроситься до нових господарів, якщо відчуватиме себе покинутим

admin Новинки гаджетів

Розумний тостер попроситься до нових господарів, якщо відчуватиме себе покинутимРозумні домашні прилади, підключені до Інтернету, крім поліпшення своїх безпосередніх функцій можуть допомогти зберегти навколишнє середовище. Працюючий в Мюнхені італійський дизайнер продуктів Сімоне Ребауденго в рамках проекту Addicted Products представив тостер Addicted Toaster, який стає нещасним, коли його не використовують.

Гаджет запрограмований на визначення конкретних показників, які означають ступінь його задоволеності від використання. Кожен раз, коли потреби тостера задовольняються, показники задоволеності ростуть. Однак якщо Addicted Toaster відчує себе покинутим, він може попросити про допомогу.

Пристрій має вбудований Ethernet-порт, через який підключається до мережі інших розумних тостерів через Інтернет. Через цю мережу користувачі, яким потрібний тостер, можуть запропонувати господареві забрати у нього пристрій. Крім того, гаджет бачить через мережу, як часто використовуються інші тостери, що може викликати у нього відчуття заздрості і зробити нещасним на теперішньому місці швидше.

Сенс цього все полягає в тому, щоб не накопичувати зайве електронне сміття. І хоча бажання мати такий примхливий тостер ще може опинитися під питанням, подібні експерименти дозволять більше дізнатися про можливості мереж смарт-пристроїв, яких у звичайному житті ми представляємо розумними мало не в останню чергу.

Проект потихеньку розвивається, в мережі вже є 5 тостерів і ще 15 осіб подали заявки на отримання гаджетів.

Вконтакте
Pinterest