Розумний велосипед VANMOOF 10

admin Новинки гаджетів

Розумний велосипед VANMOOF 10Голландський виробник VANMOOF нещодавно представив громадськості досить цікавий проект розумного велосипеда, які надходять для пересування в межах населених пунктів. Новинка комплектується GPS-навігацією, контролем за витратою електроенергії, освітлювальними елементами Philips і системою мотивації. Всі електронні системи отримують живлення від легковагової батареї.

VANMOOF 10 обладнаний вбудованим комп'ютером, який вимірює силу, вкладаєму велосипедистом в кожне обертання педалей, і калібрує роботу двигуна у відповідності з цими даними. Мотор на 250 Вт, що надає «рівно стільки підтримки, скільки потрібно», вбудований в переднє колесо і знімає до 80% навантаження з ніг користувача. При бажанні, допоміжну систему можна відключити і рухатися за рахунок власних сил. GPS-навігація також забезпечує захист від викрадення (відстеження у випадку крадіжки).

Вага велосипеда становить 19 кг. Батарея від Panasonic здатна пропрацювати, в середньому, протягом від 30 до 60 км, залежно від ваги пілота, режиму і умов їзди, а також інших факторів. На те, щоб повністю поповнити ресурс сівшої батареї, йде до трьох годин.

Пілотна партія VANMOOF 10 надійде в продаж у листопаді і обійдеться покупцям в 2598 доларів за штуку. Перші 200 примірників будуть пропонуватися людям, готовим надавати зворотну інформацію про продукт. У свою чергу, загальний реліз намічений на квітень наступного року.

Вконтакте
Pinterest