Scooba 230 - мініатюрний роботизований прибиральник від iRobot

admin Новинки гаджетів

Scooba 230Мало кому подобається займатися прибиранням, але, з іншого боку, мало кому подобаються брудні приміщення. Якщо врахувати, що час, який зазвичай витрачається на підмітання та миття підлоги, можна було б витратити на щось більш важливе або приємне,  то можливо, таке придбання, як робот-прибиральник, здасться комусь досить перспективною інвестицією.

Нещодавно компанія iRobot, відома завдяки популярній моделі автономного пилосмока Roomba, представила на суд споживачів новий пристрій - мініатюрного робота Scooba 230, призначеного для здійснення вологого прибирання.(Зацініть - EKING S700 - «перший в світі електронний блокнот»)

При розмірах 8,9 сантиметра у висоту і х 16,5 сантиметра в діаметрі новинка зможе проникати в найбільш важкодоступні ділянки квартири. У той же час, кількості миючого засобу, що вміщує в себе Scooba 230, достатньо для обробки 14 квадратних метрів підлоги - це стало можливим завдяки тому, що в процесі збирання резервуар для чистої води стискається, дозволяючи розширюватися резервуару для брудної відпрацьованої води.

Scooba 230

Нова система просторової орієнтації допомагає роботу вибирати оптимальні дії залежно від зовнішніх обставин: наприклад, він може або об'їжджати перешкоди, або проїжджати під ними. Scooba 230 також вміє «помічати» найбільш складні ділянки і може самостійно «вирішити» обробити їх кілька разів. До того ж, він здатний повертатися до зарядної док станції, коли в тому є необхідність.

Робот може не тільки мити, але і чистити, а також скребти підлогу. Точна вартість новинки поки що залишається невідомою, але, згідно з неофіційними джерелами, вона може скласти близько 300 доларів. Що ж стосується орієнтовних термінів надходження в продаж, то реліз Scooba 230 намічений на весну.

Вконтакте
Pinterest