Шолом для читання коміксів в стилі Lego

admin Новинки гаджетів

Шолом для читання коміксів в стилі LegoКонструктори Lego можна сміливо віднести до числа найвідоміших у світі іграшок, які подобаються як дітям, так і дорослим. Даючи, фактично, необмежений простір для творчості, Lego завоював неймовірну популярність серед гиків, доказом чого є численні моделі різноманітних пристроїв. Нещодавно з'явився ще один неординарний девайс, виконаний в стилі відомого данського конструктора.

Новинка, розроблена дизайнером Джонатаном Робінсоном (Jonathan Robson), стане прекрасним подарунком для дітей, які люблять Lego, комікси, і, власне, комікси від Lego. Люди, яким пощастило грати з конструкторами Lego в дитинстві, з першого погляду дізнаються в новій іграшці шолом міні-фігурок космічної серії. Втім, зрозуміло, зовнішня схожість з конструктором - це далеко не головна риса новинки.

Завдяки вбудованим динамікам, девайс здатний програвати аудіоверсії коміксів від Lego. Купуючи шолом і підписуючись на серію коміксів, користувачі будуть отримувати код доступу, що дозволяє завантажувати звукові доріжки з сайту компанії. Останні можна записати на вбудовану пам'ять шолома за допомогою USB.Для того щоб регулювати гучність і керувати процесом відтворення треків на поверхні новинки є спеціальні кнопки. У цілому, дуже оригінальна ідея, яку, очевидно, ще належить втілити в формі реального пристрою.

Вконтакте
Pinterest