Шолом віртуальної реальності ANTVR з контролером - конкурент Oculus Rift

admin Новинки гаджетів

Шолом віртуальної реальності ANTVR з контролером - конкурент Oculus RiftНаприкінці березня компанію Oculus VR, що розробляє шолом віртуальної реальності Oculus Rift, купила соцмережа Facebook. На краудфандінговому сайті Kickstarter з'явився новий подібний проект - шолом ANTVR з контролером. Творці сподіваються, що їм вдасться піти по стопах Oculus VR, адже кампанія для Rift була на Kickstarter більш, ніж успішною.

Пристрій забезпечений Full HD-дисплеєм. За словами творців, надівши його, користувач бачить перед очима найбільший у світі екран із співвідношенням сторін 4:3 і кутом огляду 100 градусів. Таким чином, кінотеатр IMAX можна зробити у себе вдома.

Точний 9-осьовий датчик дозволить зануритися в ігри як ніколи раніше, кажуть творці. Унікальний трансформований контролер може виконувати функції дистанційного керування і геймпада. Його можна використовувати для гри в шутери від першої і третьої особи, льотні і гоночні симулятори, екшени і інші ігри.

Підключення до комп'ютерів чи джерел відео здійснюється через стандартний HDMI-кабель. За дві доби проект зібрав 105 тисяч доларів з 200 000 необхідних. Як і Oculus Rift під час краудфандінга, набір коштуватиме 300 доларів, а бета-версії будуть розсилатися вже у вересні цього року.

Вконтакте
Pinterest