Складаний електровелосипед BMW i Pedelec

admin Новинки гаджетів

Складаний електровелосипед BMW i PedelecКомпанія BMW представила прототип електричного велосипеда i Pedelec. Але, на відміну, наприклад, від Audi Wörthersee, він лише «допоможе» крутити педалі. Іншими словами, їздити на такому велосипеді буде легше, однак попрацювати ногами все ж доведеться.

Цікаво, що велосипед можна буде скласти, і це повинно сподобатися тим, хто захоче користуватися ним щодня. На ньому, наприклад, можна доїхати до потрібного автобуса, скористатися громадським транспортом, а потім знову поїхати своїм ходом. Правда, вага електровелосипеда складає трохи більше 20 кілограмів, і носитися з ним буде не так просто.

Рама i Pedelec виконана з алюмінію і вуглецевого волокна. Велосипед має дискове гальмо і літій-іонний акумулятор, який полегшить задачу велосипедиста на дистанції 25-40 кілометрів. За допомогою акумулятора можна розвинути швидкість до 25 кілометрів на годину. Батарея трохи заряджається під час спуску з гори.

Повністю акумулятор можна зарядити за 1,5 - 4 години від домашньої розетки або від електромобіля BMW i3, що знаходиться в розробці. Прототип хетчбека німці планують показати під час Олімпіади в Лондоні.

Вконтакте
Pinterest