Смарт-браслет Microsoft Band надійшов у продаж

admin Новинки гаджетів

Смарт-браслет Microsoft Band надійшов у продажКомпанія Microsoft випустила фітнес-браслет для любителів активного способу життя. Гаджет під назвою Microsoft Band виявився настільки популярним, що його розкупили в перший же день, а в багатьох магазинах компанії за ним вишикувалися черги.

Пристрій забезпечений пульсоміром, крокоміром, термометром, лічильником калорій і GPS-модулем. Завдяки останньому, виходячи на пробіжку смартфон можна залишити вдома - браслет сам порахує, яка відстань було пророблено, і визначить пройдений маршрут. Крім цього, Microsoft Band виміряє температуру шкіри, а власники смартфонів з Windows Phone зможуть скористатися віртуальним помічником Cortana завдяки вбудованому в браслет мікрофону.

При цьому браслет може підключатися і до смартфонів під управлінням Android і iOS - необхідно лише наявність Bluetooth-модуля. Крім фітнес-функцій, гаджет повідомить про вхідні дзвінки й даcть можливість прочитати повідомлення, у тому числі і з соцмереж.

Браслет має два акумулятора по 100 мАг, заряду яких, за заявою виробника, вистачить на 48 годин роботи. Microsoft Band коштує 199 доларів і продається поки тільки в США.

Вконтакте
Pinterest