SmartPlane - перший у світі іграшковий літак, керований смартфоном

admin Новинки гаджетів

SmartPlane - перший у світі іграшковий літак, керований смартфономКвадроліт Parrot AR Drone з'явився кілька років тому, проте до цих пір комерційних пропозицій у вигляді керованих смартфоном іграшкових літальних апаратів з нерухомим крилом не було. Німецька компанія TobyRich, що спеціалізується на виробництві гаджетів, керованих смартфоном, представила іграшку SmartPlane.

Літак зроблений з поліпропілену з пінним наповнювачем, завдяки чому він легкий, але при цьому міцний. Двигун і пропелер переміщені з носа, що має захистити їх від пошкоджень при лобовому ударі. На всякий випадок в наборі йде додатковий пропелер.

Літій -полімерний акумулятор теж дуже легкий - він важить всього 1 грам. Його заряду вистачить на 5 хвилин польоту на максимальній швидкості, або на півгодини в звичайному режимі. Перезарядка акумулятора здійснюється за 15 хвилин через кабель microUSB.

SmartPlane підключається до iOS-гаджетів через Bluetooth Smart, а радіус дії при цьому становить 60 метрів. Одночасно літак можна підключати тільки до одного пристрою. Про підключення свідчить LED- лампочка.

За словами виробника, іграшка може літати на низьких швидкостях так, що нею можна грати в приміщенні. SmartPlane коштує 69 євро, а додаток для нього можна завантажити безкоштовно в App Store.

Вконтакте
Pinterest