Sony представила PlayStation Vita

admin Новинки гаджетів

PlayStation VitaНа виставці E3 в Лос-Анджелесі представники компанії Sony провели прес-конференцію. У ході заходу була показана портативна ігрова консоль PlayStation Vita, яка прийде на зміну PSP.PS Vita має два аналогових стіки, 5-дюймовий сенсорний OLED-дисплей, 6-осьовий датчик руху, передню та задню тач-панелі, а також камери спереду і ззаду для ігор у режимі розширеної реальності. Консолі з'являться у двох варіантах - тільки з модулем Wi-Fi і Wi-Fi/3G.

У консолі будуть реалізовані деякі нові соціальні функції. Функція Party, наприклад, дасть можливість користувачам спілкуватися за допомогою голосового чату. За допомогою функції Near можна буде грати по мережі з людьми, які знаходяться поруч.

Серед інших функцій - зберігання сейвів на віддаленому сервері, онлайн-змагання, а також генерування контенту користувачами з можливістю викладання в мережу.

На прес-конференції показали консоль і в дії. Для цього були використані ігри Ruin and ModNation Racers. Sony обіцяє безліч кроссплатформенних ігор, в які можна буде грати як на PlayStation, так і на PS Vita. На даний момент в розробці знаходяться більше 80 ігор, у тому числі від EA, Capcom і Activision.

Ігрова консоль Sony PS Vita надійде в продаж в кінці 2011 року до сезону святкових покупок. Модель з Wi-Fi в США буде коштувати 249 доларів, а Wi-Fi/3G-версія обійдеться в 299 доларів.

Вконтакте
Pinterest