Speaker Band - самий портативний Bluetooth-динамік

admin Новинки гаджетів

Speaker Band - самий портативний Bluetooth-динамікДосвід показує, що така категорія девайсів як Bluetooth-динаміки має досить вузьку сферу застосування. І все ж, в деяких випадках ці пристрої припадають як ніколи до речі. Людям, які часто виявляються в подібних ситуаціях, буде цікаво дізнатися про новий портативний динамік Speaker Band, виконаний в неординарному форм-факторі.

У той час як популярні продукти даної категорії зазвичай являють собою просто мініатюрні колонки, фахівці Bem Wireless вирішили трохи змінити підхід. Запропонований ними пристрій кріпиться на зап'ясті і зовні нагадує наручний годинник. Новинка обладнана вбудованою батареєю і перезаряджається через USB-порт.

Speaker Band поставляється в шести різних колірних варіантах, включаючи чорний, білий, зелений, червоний, сірий і блакитний. На одному з торців є кнопки для управління списком програвання.

Ще один корисний момент - це наявність мікрофона, завдяки чому гаджет можна використовувати для дзвінків. Вартість цього незвичайного аксесуара становить 50 доларів.

Вконтакте
Pinterest