Sphero 2B - новий дуже швидкий програмований іграшковий робот

admin Новинки гаджетів

Sphero 2B - новий дуже швидкий програмований іграшковий роботТри роки тому компанія Orbotix показала на CES роботизований м'ячик, керований смартфоном. Іграшка стала досить популярною, в результаті чого спочатку випустили її поліпшену версію, а потім - і нове покоління. Тепер Orbotix представили нову іграшку Sphero 2В.

2B має в два рази більшу швидкість, ніж Sphero 2.0, і при цьому буде коштувати помітно дешевше (99 доларів проти 130). За словами співзасновника Orbotix Айена Бернстайна, завдяки спрощенню дизайну, зниженню ціни і поліпшенню технічних характеристик, Sphero 2B стане популярнішою попередніх моделей.

Іграшка має форму не кулі, а циліндра, по краях якого можна прикріпити шини. Завдяки їм забезпечується висока швидкість і маневреність робота, при цьому корпус 2В захищений від зіткнення з поверхнею і грати можна навіть на асфальті. Іграшка може розганятися так сильно, що за наявності невеликого трампліна або перешкоди вона здатна підстрибнути на кілька десятків сантиметрів.

Крім подання нового іграшкового робота, Orbotix оновили додаток для Sphero 2.0, завдяки чому гаджет підтримує більше функцій. Іграшка надійде в продаж цієї осені.

Вконтакте
Pinterest