Starke - велосипед з USB-портом

admin Новинки гаджетів

Starke - велосипед з USB-портомСмартфони, плеєри і планшетні ПК стають все більш популярними, а разом з ними - і різні аксесуари, що дозволяють заряджати ці портативні гаджети. У числі таких рішень чимало «зелених» девайсів, зокрема, динамо-наборів для велосипедів. Як правило, подібні пристрої припускають використання додаткових дротів, що може дещо заважати руху велосипедиста. Напевно, саме тому велосипед з вбудованим USB-портом, начебто Starke, здається осмисленим рішенням.

Новий продукт німецької компанії Silverback представлений двома моделями: Starke 1 і Starke 2. Новинки укомплектовані рамами з нікелевого сплаву і компонентами Shimano, що включають в себе переднє і заднє гідравлічне гальмо. USB-порт, який отримує живлення безпосередньо від динамо-генератора, поміщений на раму велосипеда. Коли він не використовується, енергія, що отримується від обертання педалей, надходить в фару. При необхідності, до велосипеда також можна підключити якийсь портативний акумулятор.

У моделі Starke 1 присутній допоміжний електромотор, здатний протягом півтори години підтримувати велосипедиста - при середній швидкості цього повинно вистачити приблизно на 32 кілометри.Вага Starke 1 складає 12,5 кг; дана модель буде поставлятися в зеленому, срібному і чорному кольорі. У свою чергу, 11,9-кілограмовий Starke 2 поставляється в червоному й білому. Новинки надійдуть у продаж в 2012 році - очевидно, ближче до цього часу буде відома їхня точна вартість.

Вконтакте
Pinterest