Swatch розробляє акумулятор для смарт-годинника з часом роботи до півроку

admin Новинки гаджетів

Основною проблемою всіх смарт-годинників, представлених на ринку (як, втім, і будь-яких електронних гаджетів), є час їх роботи від батареї. Він недостатньо тривалий, щоб смарт-годинник можна було назвати по-справжньому практичним пристроєм, яким, наприклад, є звичайні механічні годинники. Однак Ніколас Хайєк, виконавчий директор компанії Swatch Group, поділився про те, що його компанія вклала всі свої сили, щоб нарешті вирішити цю проблему.

Swatch розробляє акумулятор для смарт-годин з часом роботи до півроку.

В інтерв'ю швейцарській газети Handelszeitung керівник найбільшої компанії-виробника годинників у світі поділився про те, що його компанія не тільки збирається у наступному році випустити на ринок новий смарт-годинник, але також і про те, що цей годинник отримає «революційну батарею».

Розробку ведуть науково-дослідне бюро Belenos компанії Swatch Group, а також виробник батарей, компанія Renata.

Що цікаво, раніше Ніколас Хайєк говорив про те, що компанія не збирається займатися виробництвом смарт-годинників. Однак через місяць Swatch не просто поміняла свою думку, а ще й анонсувала смарт-годинник Touch Zero, розроблений спеціально для волейболістів.

Що стосується нового довгограючого акумулятора, то, за заявою Ніколаса Хайека, його можна буде використовувати не тільки в носимій електроніці і інших гаджетах, але також і в автомобільних системах.

«Будь-хто, хто зможе випустити батарейку для смарт-годинника, здатну працювати до шести місяців, той отримає істотну перевагу на ринку», — заявив Хайєк під час інтерв'ю.

До речі, час тривалості роботи батарейок одних з найпопулярніших годинників на ринку — Apple Watch і Moto 360 — становить всього близько одного дня.

Вконтакте
Pinterest