Take Time - нова спроба відродити кишеньковий годинник

admin Новинки гаджетів

Take Time - нова спроба відродити кишеньковий годинникБагато технофілів вважають, що розумні годинники, начебто Pebble E-Paper Watch, Sony SmartWatch або i'm Watch, уже незабаром повністю витіснять звичайні наручні та кишенькові годинники. Загалом-то, такий хід думок нескладно зрозуміти: у функціональному плані старі добрі годинники давним-давно вичерпали свій потенціал. Тим не менш, це не означає, що люди, які звикли носити їх, так просто відмовляться від надійних і зручних пристосувань на користь складних, дорогих гаджетів, які ще й потрібно кожен день заряджати. До того ж, особи, які розглядають годинник, скоріше, як оригінальні аксесуари, ще довго будуть стежити за новинами про появу незвичайних новинок.

Саме таким неординарним аксесуаром і є кишеньковий годинник Take Time. Загалом-то, визначення новинки як кишенькового гаджета вкрай умовно: насправді Take Time можна прикріпити практично до чого завгодно, будь то кермо велосипеда, ручка сумки, лямка рюкзака, ремінь або що-небудь інше.

Новий годинник не має ремінця або ланцюжка - замість останнього присутній силіконовий шнурок з петлею, що дозволяє швидко, зручно, і, головне, надійно прикріпити годинник до чого б то не було. Новий аксесуар випускається в декількох колірних варіантах, що в черговий раз підкреслює іміджеву орієнтованість продукту.

Новинку планують продемонструвати на Paris Furniture Week 2012 у вересні. Очевидно, тільки після цієї події про орієнтовну вартість і терміни надходження в продаж можна буде сказати щось конкретне.

Вконтакте
Pinterest