Тепловізор для смартфона за $ 150

admin Новинки гаджетів

Тепловізор для смартфона за $ 150Енді Роусон (Andy Rawson) зіткнувся з проблемою теплоізоляції у своєму старому будинку, але купувати дорогий тепловізор для виявлення місць витоків тепла йому не хотілося. Як результат - у найближчому майбутньому в продажі може з'явитися пристрій, що перетворює в тепловізор звичайний мобільний телефон на базі iOS або Android.

Звичайно, якість зображення новинки буде значно гірше, ніж у більшості сучасних тепловізорів, але різниця в ціні ($ 150 замість мінімум $ 2000) легко компенсує цей недолік. Особливо, якщо гаджет необхідний для нетривалого використання на кшталт перевірки витоків тепла в старому будинку.

Зараз проект поданий на розгляд у рамках конкурсу «Jack Daniel's Independence Project Contest». Програмне забезпечення для iOS вже готове, а для Android - в процесі розробки. Крім того, автор планує зробити розробку загальнодоступною (з «відкритим кодом»), так що будь-який бажаючий зможе зібрати гаджет самостійно, не вдаючись до покупки вже готового виробу.

Вконтакте
Pinterest