Thermodo - термометр для смартфонів

admin Новинки гаджетів

Thermodo - термометр для смартфонівСучасні смартфони укомплектовані безліччю сенсорів, але термометри в їх число, як правило, не входять. Люди, які потребують можливості вимірювати температуру, можуть докуповувати спеціальні Bluetooth-аксесуари; до того ж, кілька разів висловлювалися припущення про те, що відповідні заміри можна проводити за допомогою інфрачервоного датчика. Девайс Thermodo втілює в собі кілька більш прямолінійний підхід: новинка являє собою крихітний термометр, що підключається в роз'єм для навушників.

Thermodo оснащений мініатюрним пасивним термосенсором. Через роз'єм на аксесуар подається аудіосигнал. В залежності від навколишньої температури частота цього сигналу буде затухати з різною інтенсивністю. Після того, як змінений сигнал подається на вбудований мікрофон, встановлений на гаджет додаток розраховує зібрані дані і дозволяє визначити температуру.

Перевага Thermodo над іншими гаджетами, які виконують ту ж функцію, полягає в істотно меншому енергоспоживанні. До того ж, новинка вкрай компактна: коли в ній немає потреби, її можна помістити на кільце для ключів. Новий гаджет працює в діапазоні від -20 до +50 градусів Цельсія. Розробники пристрою відзначають, що для iPhone 5 діапазон дещо менше: від 0 до +35 градусів.

Новинка є проектом, представленим на сайті Kickstarter. Сума внеску, що дорівнює попередньому замовленню, становить від 25 доларів.

Вконтакте
Pinterest