Вантажний робот-позашляховик Grizzly

admin Новинки гаджетів

Вантажний робот-позашляховик Grizzly

Ми вже писали про вантажні роботи BigDog і AlphaDog, які є військовими розробками і знаходяться на стадії робочого прототипу. Канадська компанія Clearpath Robotics представила машину для мирних цілей, яка, незважаючи на не менш страхітливий і сюрреалістичний зовнішній вигляд, відрізняється чудовими технічними характеристиками.

Grizzly - це чотириколісний транспортний робот з автономним управлінням. Діаметр його коліс складає 26 дюймів, а кліренс - 20 сантиметрів. Завдяки цьому, а також електричному двигуну потужністю 80 кінських сил машина здатна самостійно пересуватися по сильно пересіченій місцевості з 600 кілограмами вантажу. Максимальна швидкість - до 20 км/год.

Передбачається, що робот може використовуватися в сільському господарстві і на лісозаготівлях. Без підзарядки Grizzly може пропрацювати до 12 годин. Робоча температура - від -10 до 30 градусів тепла. Підключення до машини здійснюється через Ethernet. Розміри - 1,75 x 1,28 x 0,81 метра.

Дата виходу Grizzly в продаж і ціна поки невідомі. Більше про технічні характеристики можна дізнатися на офіційному сайті

Вконтакте
Pinterest