Відеоокуляри Vuzix Wrap 1200VR для перегляду фільмів

admin Новинки гаджетів

Пару років тому ми вже писали про відеоокулярів Vuzix Wrap 920AV, що представляють собою не тільки стильний аксесуар, але і досить цікаве рішення для перегляду улюблених фільмів або передач мобільного телебачення, що називається, на бігу. А тепер стало відомо про надходження в продаж ще однієї нової модифікації під назвою Vuzix Wrap 1200VR, що володіє цілим рядом удосконалень.

Приміром, Vuzix Wrap 1200VR можуть створювати віртуальний 75-дюймовий дисплей з підтримкою високого розширення 720p і володіють сенсорами для відстеження положення голови користувача. Крім того, є підтримка відтворення відео в форматі SideBySide 3D, так що ви повною мирою зможете носолодитися переглядом фільму пираты карибского моря 5, та програмами віртуальної реальності. Плюс до того окуляримають цифровий компас і ряд інших датчиків, а в число інтерфейсів входять DVI/VGA і USB 2.0.

Відеоокуляри для перегляду фільмів

За допомогою різних адаптерів Vuzix Wrap 1200VR, крім перегляду фільмів, можна використовувати з ігровими консолями Microsoft Xbox 360 і Sony PS3, а також з комп'ютерними іграми на кшталт Call of Duty: Modern Warfare і Fallout 3. Крім того, якщо ви бажаєте самі створювати контент, до ваших послуг безкоштовний Vuzix SDK. Відеоокуляри Vuzix Wrap 1200VR вже доступні для придбання за ціною $ 599,99, крім того, за $ 499,99 можна придбати їх стандартну версію Wrap 1200 з урізаною підтримкою віртуальної реальності.

Вконтакте
Pinterest