Виходить в продаж світлодіодна лампа Philips, розрахована на 20 років роботи

admin Новинки гаджетів

Виходить в продаж світлодіодна лампа Philips, розрахована на 20 років роботиУ минулому році компанія Philips виграла конкурс, організований Департаментом енергетики США. Претендентам пропонувалося представити недорогу енергоефективну альтернативу 60-ватних ламп розжарювання. І ось в цю неділю LED-лампа Philips з'явиться на американському ринку.

Лампа розрахована на 30 000 годин роботи (20 років по 4:00 в день) при енергоспоживанні 10 ват на годину. Спочатку лампа повинна була коштувати 60 доларів, але, за умовами конкурсу американської влади, кінцева ціна продукту не повинна перевищувати 22 доларів в перший рік після виходу. В іншому випадку розробники не отримають приз у 10 мільйонів доларів.

Philips знизили роздрібну вартість до 50 доларів і почали переговори з енергокомпаніями про партнерство, яке дозволить американцям купувати LED-лампи за ціною від 20 до 30 доларів. У 2014 році в США повністю заборонять лампи розжарювання потужністю 40 ватів і вище.

Для порівняння, компактні флуоресцентні лампи споживають 15 ват електроенергії, служать близько 5000 годин, але коштують при цьому в США в межах 5 доларів.

Вконтакте
Pinterest