Вінілові кейси для iPhone від White Stripes, Raconteurs та Dead Weather

admin Новинки гаджетів

Вінілові кейси для iPhone від White Stripes, Raconteurs та Dead WeatherВиробник аксесуарів Griffin і незалежний рекорд-лейбл Third Man Records об'єднаними зусиллями випустили серію оригінальних оболонок для iPhone. Очевидно, новинки забезпечують певний рівень захисту для задньої і бічних панелей смартфона, але, в першу чергу, їх варто розглядати як іміджеві аксесуари. Будучи зробленими з вінілових платівок, вони надають яблучному телефону ретро-дизайн і приємну текстуру. Назва новинок - The Third Man 45 Case.

Людям, добре знайомим з історією та діяльністю Third Man Records також буде цікаво дізнатися про три особливі задні панелі, зроблені з платівок груп The White Stripes, The Raconteurs і The Dead Weather і виконаних в білому, чорному та жовтому кольорі відповідно.

Новинка здається прекрасним подарунком для цінителів хорошої музики. Вартість базового комплекту, що складається з чорної панелі Third Man Records і чорної, білої або жовтої захисної оболонки, становить 30 доларів. У свою чергу, за три додаткових панелі з символікою The White Stripes, The Raconteurs і The Dead Weather доведеться заплатити ще 20 доларів.

Вконтакте
Pinterest