VR One від Carl Zeiss - окуляри віртуальної реальності за 99 доларів

admin Новинки гаджетів

VR One від Carl Zeiss - окуляри віртуальної реальності за 99 доларівШолом віртуальної реальності Oculus Rift наробив багато шуму, хоча ще навіть не надійшов у продаж. Але зовсім не обов'язково витрачати багато грошей, щоб потрапити в світ віртуальної реальності. На початку зими випустити недорогий (до 200 доларів) пристрій Gear VR готується Samsung, а Google взагалі пропонує створити власні окуляри віртуальної реальності з картону самостійно.

Тепер своє рішення представила і компанія Carl Zeiss. Окуляри віртуальної реальність VR One призначені для роботи з різними смартфонами і коштуватимуть всього 99 доларів. Гаджет надійде в продаж до католицького Різдва, а зараз доступний для попереднього замовлення.

Пристрій використовує як начинку, так і дисплей смартфона. Він призначений для апаратів з екраном від 4,7 до 5,2 дюйма. В наявності спеціальний висувний адаптер для підключення того чи іншого смартфона. На даний момент пропонуються тільки дві моделі - для iPhone 6 і Samsung Galaxy S5. Адаптери для інших апаратів будуть доступні в недалекому майбутньому за ціною 10 доларів.

Вконтакте
Pinterest