World Time Sport Watch - спортивний годинник від Phosphor

admin Новинки гаджетів

World Time Sport Watch - спортивний годинник  від PhosphorКомпанія Phosphor представила громадськості нову модель наручного годинника World Time Sport Watch, в яких реалізована досить перспективна, але, поки що, не надто поширена для даного виду девайсів технологія - застосування електронного паперу в якості циферблата.Ще одною примітною якістю нового годинника є той факт, що їхній E Ink-циферблат є тачскрін, з допомогою якого здійснюється управління всіма функціями пристрою.

Сумарна товщина екрана World Time Sport Watch становить 9,3 мм. Новинка дозволяє вибирати одну з 24 тимчасових зон і швидко перемикати екран з відображення поточного часу на відображення часу в обраній зоні. Спосіб відображення часу також можна варіювати між режимом «час» і «час + дата».

Новинка виконана в стилістиці спортивних годинників і поставляється в трьох варіантах: чорному, білому і оранжевому. Пластиковий корпус годинника захищений від попадання води. Поки що новинка недоступна для, безпосередньо, придбання, але на неї вже можна оформити попереднє замовлення. У разі попереднього замовлення вартість World Time Sport Watch складе 80 доларів. Тим же, хто хоче почекати, доведеться заплатити на $ 19 більше.

Вконтакте
Pinterest