Захищений планшет COMP-MALL ICECARE

admin Новинки гаджетів

Захищений планшет COMP-MALL ICECAREМаловідомий німецький виробник промислових комп'ютерів, компанія COMP-MALL, додала в свій асортимент захищений планшетний комп'ютер під управлінням Android 2.3. Новинка, названа ICECARE, за рахунок посиленого корпусу з прогумованими вставками вийшла досить габаритною (розміри - 248 x 153 x 36 мм) і важкою (маса - близько кілограма), зате виріб відповідає рейтингу захисту від пилу і вологи IP64, не боїться падінь з висоти 1,2 метра і розрахований на роботу в діапазоні температур від -10 до +60 градусів Цельсія.

При створенні пристрою розробники явно ставили на перше місце захисні можливості, ніж максимальну відповідність останнім тенденціям планшетобудування. Як результат, при значному зовнішньому вигляді апаратно пристрій «не веселить»: дозвіл 7-дюймового дисплея становить 800 х 480 пікселів, частота CPU TI Sitara AM3715 дорівнює 600 МГц. Обсяги оперативної і флеш-пам'яті теж невеликі - 512 МБ і 4 ГБ відповідно.

В оснащення пристрою входить слот для карток пам'яті SD, дві камери, адаптери бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1 і 3G, приймач GPS, при необхідності до планшета можна підключити сканер штрих кода і RFID-зчитувач. Підключення опциональноъ стикувальної станції додає до двух портів USB, розташованих на самому планшеті, ще два порти USB, і по одному порту RS-232 і RJ-45.

Про час автономної роботи виробу даних немає, зате повідомляється, що апарат має два посадочні місця для АКБ: у випадку, якщо одна батарея розрядиться, не припиняючи роботу її можна замінити іншим акумулятором.