Bad Piggies: гра від творців Angry Birds

admin Ігрові статті

Bad PiggiesНезважаючи на те, що в популярній грі «Angry Birds» кумедні зелені свині виконували роль ворогів, вони так полюбилися багатьом гравцям, що фінська компанія Rovio Entertainment вирішила випустити гру, в якій гравці отримали можливість пограти за свиней. Вийшовша 27 вересня 2012 гра отримала назву «Bad Piggies» («Бридкі свині»).

У грі Bad Piggies гравець допомагає свиням зібрати шматочки карти, за допомогою якої вони зможуть знайти і вкрасти яйця у птахів. Для цього потрібно з підручних матеріалів конструювати хитромудрі апарати, що пересуваються по землі або по повітрю. Побудовані наземні або повітряні засіби пересування повинні доставити свиню з веснянками з стартової точки рівня в фінішну, при цьому потрібно ще й ідеально виконати дані на рівні завдання.

Деякі апарати робляться з матеріалів, вже знайомих нам по грі «Angry Birds» (камінь, дерево). Але гравцеві можуть пропонуватися й інші (часто незвичайні) предмети та матеріали, які також можна використовувати для створення конструкцій: колеса, пляшки з газованою водою, парасольки (щоб поліпшити аеродинамічний опір), двигуни, лопаті, повітряні кулі, ТНТ і ін

Як і в «Angry Birds», у грі «Bad Piggies» за один рівень гравець може заробити до трьох зірок. Однак зірки заробляються не набором очок. Замість цього одну зірку гравець отримує автоматично за проходження рівня. Дві інші зірки, які можна отримати на рівні, можливо заробити:

  • пройшовши рівень за певну кількість часу;
  • знайшовши коробку з зірками на ігровому полі;
  • не використовуючи певну деталь (наприклад, колесо);
  • не давши апарату розвалитися, перш ніж він досягне фінішу;
  • доставивши до фінішу не тільки свиню з веснянками, але і Короля свиней.

Наприклад, на рівні 1-1 гравець може заробити три зірки, пройшовши рівень, знайшовши на ігровому полі коробку з зірками і не давши транспортному засобу розвалитися до того, як досягне фінішу. На деяких рівнях неможливо заробити всі три зірки з першого разу, тому доведеться проходити рівень кілька разів.

Якщо у гравця ніяк не виходить пройти той чи інший рівень, він може покликати на допомогу свиню-механіка. У «Bad Piggies» вона виконує ті ж функції, що і могутній орел в «Angry Birds». Побудований свинею-механіком транспортний засіб гарантує вам проходження рівня, на якому ви «застрягли».

На даний момент вийшло два епізоди гри «Bad Piggies»: «Ground Hog Day» («День земляної свині) і «When Pigs Fly» («Коли свині літають»). Основна відмінність епізодів полягає в тому, що в першому епізоді потрібно будувати наземні транспортні засоби, а в другому - переважно повітряні.

Bad Piggies: гра від творців Angry Birds

Кожен епізод складається з 45-ти рівнів. 36 рівнів відкриваються у міру проходження гри, інші 9 - після того, як гравець пройде певну кількість рівнів на три зірки. Також на рівнях заховані черепа (по десять на кожен епізод). Знайшовши все черепа, гравець отримує доступ до додаткового контенту.

Також в «Bad Piggies» є бонусний епізод «Sand Box» («Пісочниця»), який не входить в загальний ряд епізодів. Він складається з декількох експериментальних рівнів, частина з яких відкривається по мірі того, як гравець проходить основні епізоди, а для відкриття другої частини потрібно збирати черепа. На кожному рівні гравець повинен зібрати 20 зірок, збираючи транспортні засоби з практично необмеженої кількості деталей і складових частин.

Зараз гра «Bad Piggies» доступна для iOS, Android, PC і Mac OS, планується випуск версій для Windows phone і Windows 8. Скачувати гру найкраще з офіційного сайту проекту (badpiggies.com), бо були випадки розповсюдження вірусів під виглядом дистрибутива «Bad Piggies». Ще на сайті можна прочитати забавні комікси про «бридких свиней».

Вконтакте
Pinterest