Batman: Arkham City

admin Ігрові статті

Batman: Arkham CityBatman: Arkham City - комп'ютерна гра в жанрі Action-adventure, сіквел гри «Batman: Arkham Asylum» 2009 року випуску. «Batman: Arkham City» розробляється для ПК (Microsoft Windows), PlayStation 3 і Xbox 360 компанією Rocksteady Studios. «Batman: Arkham City» заснована на коміксах DC Comics про Бетмена. Як видавці виступають Warner Bros. Interactive Entertainment і DC Comics.

Геймплей Batman: Arkham City

У Arkham City як і в попередній грі, буде відкритий світ, також гра буде поєднувати в собі стилі стелса і хижака. Всі гаджети отримані в Arkham Asylum, будуть дані гравцеві з самого початку. Багато з них обзаведуться поліпшеннями і новими властивостями. Також з'являться абсолютно нові гаджети, наприклад димова граната, що служить для дезорентаціі ворогів. Гра буде включати в себе головоломки, активне використання "Режиму детектива", в якому підсвічуються скелети ворогів, появляються підказки і службовці для виконання різних експертиз, таких як відстеження польоту кулі снайпера. Гравець навіть отримає доступ до кримінальної базі даних, яка відслідковує основних лиходіїв по місту. Rocksteady Studios прокоментувала що режим детектива буде змінений для кращого сприйняття реальності гри, тому що більшість гравців використовували цей режим всю гру. Загадки Ріддлера будуть в грі, але потрібно більше зусиль щоб їх знайти.

Крім основних, будуть ще й другорядні завдання за участю ключових персонажів. Гравець може рухатися безшумно, уникаючи зустрічей з ув'язненими та іншими ворогами. Так само можна буде використовувати гаджети щоб прибрати ворогів без особливого шуму. Якщо ж Бетмен вступає в бій, то починає діяти поліпшений смертельний двобій бойова система з попередньої гри, ухилятися відразу від кількох ворогів, швидко реагувати на удари від предметів і використовувати всі гаджети в бою. Вільне переміщення по місту буде трохи складним, тому що його повністю окупували різні банди під керівництвом Джокера і Двуликого.

Жінка кішка також буде іграбельним персонажем, яким можна буде пограти в певний сюжетний момент гри. Її бойова система орієнтована на акробатику і використанням кігтів, хлиста і боласа. У неї є також власна версія режиму детектива, для пошуку елементів, які можна вкрасти.

Основна сюжетна лінія триватиме близько 16 годин реального часу. Також в грі з'явитися близько 400 нових досягнень.Сюжет Batman: Arkham City

За задумом розробників, для ув'язнених Аркхема виділили цілий житловий район Готема.

Сюжет Arkham City починається приблизно через рік після подій Arkham Asylum. Квінсі Шарп, колишній головний наглядач психушки Аркхем, заробив величезну популярність за упіймання Джокера і користуючись своєю популярність став мером Готема. Так як Аркхем і тюрма Блекгейт були не в змозі утримувати ув'язнених (через величезні руйнування будівель), то новий мер першим ділом викупив величезну територію трущоб Готема. Він створив там в'язницю під назвою Аркхем Сіті, а по периметру цієї території поставив добре озброєний загін найманців "Тигр", яким був відданий наказ стріляти на поразку при спроби втечі. Ув'язнені прибули в Аркхем Сіті були надані самі собі, поки не намагалися втекти. Для здійснення нагляду за ув*язненими Шарп найняв на пост наглядача психіатра-психопата Хьюго Стрейндж. Багато були незадоволені таким розвитком подій так само як і Брюс Уейн. Бетмен постійно доглядає за новою в'язницею, побоюючись, що все може вийти з-під контролю. У планах будівництва Аркхем Сіті, є потайна кімната з'єднує його з кабінетом Шарпа в психлікарні Аркхем.

Події ігри починаються з порятунку Жінки-кішки від Двуликого який хотів її стратити публічно, прагнучи цим підняти свій авторитет як серед ув'язнених Аркхем Сіті, так і за межами міста.

У випущеному ролику було показано що за Джокером доглядає Харлі Квінн, який ще не оправився від наслідки дії отрути Титан на організм, в той час як Готем занурюється в хаос, а голос Бетмена за кадром (озвучений Кевіном Конроя) виголошує: "Темрява , всюди тьма ".

Сюжет гри також включає в себе проходження і за Жінку кішку.Персонажі Batman: Arkham City

Бетмен (актор озвучення - Юрій Брежнєв) - Справжнє ім'я - Брюс Уейн. Головний герой гри, супергерой, захисник міста Готема. Бореться зі злочинністю, що позбавила його батьків. Володіє сімейною компанією, максимально розвинений розумово і фізично, майстер бойових мистецтв, дедукції, комп'ютерів, маскування і скритого переміщення. Має безліч гаджетів для боротьби зі злочинністю.

Джокер - злодій, головний ворог Бетмена. Після подій Batman: Arkham Asylum заволодів районом Аркхем Сіті, де диктує свої порядки.

Дволикий - злодій, один з головних ворогів Бетмена. Намагається стратити Жінку кішку, але її рятує Бетмен. Так само як Джокер володіє Аркхем Сіті

Вконтакте
Pinterest